Organizacija dela ob odprtju šol za učence od 1. do 3. razreda

Spoštovani starši učencev prve triade!

Srečanja z učenci se vsi veselimo. Žal nas po navodilih pristojnih čaka veliko prilagoditev, vendar verjamem, da bomo kos vsem izzivom.
Po navodilih in priporočilih smo morali izvedbo učnega procesa organizirati tako, da je stopnja tveganja okužb čim manjša. Potrudili se bomo, da bo temu tako, hkrati pa poskušali učencem omogočiti vrnitev v šolske klopi s čim manj stresa in čim bolj sproščeno.
V naprej vas naprošam za strpnost in potrpežljivost pri uvajanju novih pravil. Prosim vas za povratne informacije razrednikom v primeru zaznanih težav po prvih dneh obiskovanja pouka. V nadaljevanju vam pošiljam navodila za obiskovanje pouka za učence prve triade od 18. 5. 2020 dalje.

• Dopis za starše Datoteka
  • Protokol ravnanja v OŠ Horjul v času razbremenitvenih ukrepov epidemije COVID-19 Datoteka

Aleksander Gube, ravnatelj

Morda vam bo všeč tudi...